Atypická výroba

Společnost ECO-DESIGN kromě sériové výroby ze stávajících katalogů svítidel nabízí také výrobu svítidel a výtvarných světelných děl na zakázku.

Umíme navrhnout design svítidel či díla dle typu Vašeho interiéru, exteriéru, Vašich přání a požadavků, případně představy Vašich architektů.

Pracujeme s materiály, které jsou ekologické. Výběr materiálu pro budoucí originální výrobek není ničím omezen. Je pouze nutné odvést perfektní práci, aby výsledek byl fantastický.

Neklaďme si nízké cíle.

Svítidlo Arctic

Arctic – krása v detailu

Svítidlo vzniklo dle požadavků významného českého architekta dle návrhu disignéra Alexandra Dubského.

Je vyrobeno z akrylátového skla a nerez oceli. Světelná část je nasvícena LED panely. Dosahuje maximální svítivosti pro přímé i nepřímé osvětlení. Svítidlo levituje na zavěšených lancích. Mění barvu zdroje světla dle přání investora.

Můžeme ho vidět v interiéru Radnice na Praze 3.

 

Svítidlo Gondwana

Svítidlo navrhl Alexandr Dubský pro privátního investora do marockého sídla na pobřeží Středozemního moře.

Svítidlo je kombinací kvalitních materiálů s motivem „měňavkovitého“ mořského živočicha. Je ideálním světelným šperkem pro exkluzivní interiér. LED zdroje v kombinaci s RGB systémem dokáží nastavit neopakovatelnou atmosféru.

 

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Moderní i nadčasové

Zde jsme vyráběli světelné římsy, které se staly dominantou vstupních reprezentativních prostor muzea. Důležitý byl výběr materiálu, v tomto případě kov. Dílo muselo čistě splývat se zdobným interiérem a moderními doplňky.

 

Bertiny lázně v Třeboni

Požadavek investora byl, abychom vytvořili multifunkční zařízení v prostorách lázeňských procedur.

Světelné římsy nasvětlují nepřímo prostory, světelný tok se reguluje dle potřeby. Spodní část svícení se používá při speciálních potřebách zdravotníků a jejich práce. LED zdroje mění barvy a utváří atmosféru. V římse jsou zabudované reproduktory pro poslech hudby.

Římsy jsou vyrobeny ze speciální sádry, akrylátového skla.